piątek, 6 kwietnia 2012

Witam,

jako logopedka chciałabym aby każdy: zarówno dzieci jak i osoby dorosłe miały szansę na rozwój i wykorzystanie w pełni swojego potencjału.

Pracując z małymi podopiecznymi, młodzieżą, osobami dorosłymi ich rodziną oraz studentami rozwijam i unowocześniam swój warsztat logopedyczny. Chciałabym się z Wami podzielić przydatną wiedzą i nowościami z obszaru logopedii.

Z drugiej strony chciałabym również  przedstawiać Wam, to wszystko, co wiąże się z szeroko rozumianą edukacją i rozwojem. Obecnie mamy do czynienia z bogatą ofertą gier, książek, szkoleń, konferencji, form spędzania wolnego czasu.  Nadmiar tych opcji powoduje u nas nie tylko zawrót głowy ale i szczuplejszy portfel :). Dlatego będę tu pisać o tym na co warto wydać pieniądze a czego lepiej się wystrzegać :).

Będę Wam pokazywać moje pomysły na spędzenie wartościowego czasu z dziećmi i dorosłymi, które będą mogły być dla Was do wyboru: wskazówką albo pocieszeniem, że istnieje osoba, która ma z tym jeszcze większy problem :).

Z trzeciej strony :) podzielę się z Wami moimi inspiracjami i doświadczeniami „z życia wziętymi” :)

Chciałabym Was  przekonać jak odkrywać radość spędzając czas z dziećmi i dorosłymi :).

W razie gdybyście mieli jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, piszcie je w komentarzach lub w mailu! 
To ja, przed wystąpieniem podczas 
II Seminarium Naukowego z okazji Europejskiego Dnia Logopedy w 2010 r.

1 komentarz:

  1. Agnieszko, gratuluję Ci tak wspaniałego pomysłu. Życzę Ci owocnej wymiany informacji i doświadczeń. Niech wszystko prowadzi ku rozwojowi: poznawczemu, emocjonalnemu, społecznemu i duchowemu. Twój optymizm budzi radość na wielu twarzach i również sercach.
    aga.ha.

    OdpowiedzUsuń